Tina Ivanovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

+19
petra
muhadina
*~Sandra~*
vanesa
Dragana1995
Skorpija
heroina
Mirko_vip
Elmin fan
malena
Miho
Crni lepotan
POSH
mysterX
x-tina
Jugogirl
Jummy
MartinMatoMartin
*Andrea*-Admin*
23 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Elmin fan pet vel 15, 2008 4:56 pm

Ono je bio dobronameran savet a ne provokacija,
jer me bas briga za ovaj forum, imam ja svoj Wink

P.S. Jummy, zaboravio sam da si i ti urednik, nije ono bilo nista licno Wink
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Elmin fan pet vel 15, 2008 4:59 pm

x-tina je napisao/la:Pa trudimo se kao sta se trudi i svaka administracija foruma! i onda dodje neki tamo, koji po ostalim forumima pise SVASTA sta nebi trebao o Tini, pa onda dodje i pokusava ovdje napravit nesto sta nebi trebao. Rolling Eyes

Samo se ti nastavi proseravati o meni po svim forumima, kad odvezem jezik teshko tebi!
Provodadziko!
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Gost pet vel 15, 2008 5:35 pm

Molim,da sad ne pocne svadja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan pet vel 15, 2008 6:14 pm

Smirite se, i bez teških riječi. Elmin_fan je u pravu što se sugestija tiče. Bojim se da se na ovom forumu počinje nagomilavati spam, a to treba spriječiti. U Domacoj muzičkoj sceni u temema pojedinih pjevačica ima svega osim članaka, slika i diskografija. Kada pišemo postove trebamo se truditi da oni budu što sadržajniji, a ne da mlatimo praznu slamu. Wink
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  *Andrea*-Admin* pet vel 15, 2008 6:36 pm

Sta je svama ljudi sta diskutujete o tome, sredicemo forum sta se svadjate oko toga.... necemo Tinu da izneverimo oko foruma vazno je da se njoj svidja!!!! DOSTA svadje!! Tina_Baby nemoj se nervirati oko toga.... snacicemo se mi naravno to on misli kakav je forum to ili ne, mene bas briga mi cemo ga srediti nije nama tesko....


Samo kazem vazno je da se Tini svidja forum!!!!!
*Andrea*-Admin*
*Andrea*-Admin*
Admin
Admin

Broj postova : 293
Age : 32
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.01.2008

http://www.sakopolumentafanclub.com

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  x-tina pet vel 15, 2008 9:42 pm

Ljudi , ja se stvarno ispricavam!!! Kako sam stisnula onaj gumb da me automatski ulogira, netko je dosao i pisao poruke u moje ime!! Stvarno se ispricavam svima, elmin_fan, tebi stvarno najvise, sorxyyyyyyyy....
x-tina
x-tina

Broj postova : 165
Registration date : 18.01.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  *Andrea*-Admin* pet vel 15, 2008 10:16 pm

x-tina je napisao/la:Ljudi , ja se stvarno ispricavam!!! Kako sam stisnula onaj gumb da me automatski ulogira, netko je dosao i pisao poruke u moje ime!! Stvarno se ispricavam svima, elmin_fan, tebi stvarno najvise, sorxyyyyyyyy....

vazi ti nisi nista kriva.. kissss
*Andrea*-Admin*
*Andrea*-Admin*
Admin
Admin

Broj postova : 293
Age : 32
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.01.2008

http://www.sakopolumentafanclub.com

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan pet vel 15, 2008 10:21 pm

Andrea, treba obrisati ovaj dupli topic koji se nalazi ispod ovog.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  *Andrea*-Admin* pet vel 15, 2008 10:24 pm

obrisano Very Happy
*Andrea*-Admin*
*Andrea*-Admin*
Admin
Admin

Broj postova : 293
Age : 32
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.01.2008

http://www.sakopolumentafanclub.com

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Gost pet vel 15, 2008 10:37 pm

Jedino molim,Fan-a da se ne svadja...A mi cemo se truditi sad jos vise..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Elmin fan sub vel 16, 2008 2:15 am

*.. TiNa-Baby .. * je napisao/la:Jedino molim,Fan-a da se ne svadja...A mi cemo se truditi sad jos vise..

Fan se samo branio Wink
Elmin fan
Elmin fan

Broj postova : 400
Lokacija : Novi Sad i okolina
Registration date : 11.02.2008

http://www.elmasinanovic.freeforums.org

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan ned vel 17, 2008 10:24 pm

Neka neko obriše ovaj topic sa Tininim pjesmama što ovdje stoji zaključan. Takav isti već postoji u diskografiji.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Mirko_vip čet vel 21, 2008 12:03 am

Dragi Clanovi,

posto sam uradio Domain za Forum (www.tina-forum.com)
ujedno i imate Mail, na koji se mozete obrati za Sve - office@tina-forum.com !!!

Veliki Pozdrav, Mirko !!! Very Happy
Mirko_vip
Mirko_vip

Broj postova : 63
Age : 34
Registration date : 18.01.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan ned vel 24, 2008 3:09 pm

Crni lepotan je napisao/la:Neka neko obriše ovaj topic sa Tininim pjesmama što ovdje stoji zaključan. Takav isti već postoji u diskografiji.

Prvo ću zamoliti admine da uvaže ovaj gore zahtjev, a potom ćuz zatražiti da moderatorskim opcijama pridodaju i mogućnost pribadanja topica (PIN TOPIC) da vas ne moram svaki put ganjati po forumu.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  heroina pet tra 11, 2008 10:18 pm

Prvo i osnovno da vas pohvalim za dizajn foruma...nadam se da ćemo se dobro slagati...
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Skorpija čet tra 17, 2008 9:02 am

Sve pohvale za forum..

Kao i pohvale za Tinu koja ipak ima vremena i za nas( njene verne fanove) ...

Nisu danas svi pevaci takvi...Svaka cast Tina...

Volim te
Skorpija
Skorpija

Broj postova : 13
Age : 36
Lokacija : Swedska/Helsingborg
Registration date : 16.04.2008

http://www.tina-ivanovic.com

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Dragana1995 pet tra 25, 2008 6:06 am

[Sve pohvale za forum..


A naj vise zelim da pohvalim Andreu Very Happy
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  vanesa pet tra 25, 2008 9:00 am

od mene najvise pohvala za tinu. volim te
vanesa
vanesa

Broj postova : 548
Age : 32
Lokacija : ovde je ponoc tacna,ovde su svetla mracna, ovde je svako svakom nepar i par....
Registration date : 17.04.2008

http://www.tina-ivanovic.com,www.sekaaleksic.com

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Dragana1995 pet tra 25, 2008 9:31 am

vanesa je napisao/la:od mene najvise pohvala za tinu. volim te
\


DA I JA POHVALJOJEM TINU Very Happy
Dragana1995
Dragana1995

Broj postova : 463
Age : 28
Lokacija : Melbourne Australia
Registration date : 19.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan čet svi 01, 2008 3:17 am

Mihha zašto je obrisano glasanje za hit mjeseca?
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Miho čet svi 01, 2008 10:32 pm

Smatramo da su takve teme u potpunosti nepotrebne, te da se u njima samo pune postovi koji se ne bi trebali nalaziti na ovokvim forumima. A svima je jasno da će u anketama pobjediti Tina pošto se ovdje okupljaju njezini fanovi!

Zadržavamo pravo brisanja ovakvih tema.

S poštovanjem,
Admin Mihha
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan pet svi 02, 2008 1:32 pm

Mihha zamoliću te da ispraviš naziv Cecine teme, u prezimenu ima slovo viška (Ražnmatović)
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Miho sub svi 03, 2008 1:41 pm

Naziv teme je izmjenjen, radil ose o tehničkoj pogrešci, još se jednom ispričavamo!
Miho
Miho
Admin
Admin

Broj postova : 483
Age : 33
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 02.02.2008

http://www.tina-ivanovic.bloger.hr

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Crni lepotan sri svi 07, 2008 2:42 am

Par sugestija:

1. Podesite u admin panelu da naziv teme može da ima minimalno 5 karaktera, a ne 10 kao što je sada podešeno. Neke teme zaista ne trebaju imati dug naziv, pa da forumaši ne bi bezveze stavljali zvjezdice i crtice, podesite to.
2. Nađite moderatora da sredi onaj haos u domaćoj sceni.
Crni lepotan
Crni lepotan
moderator
moderator

Broj postova : 866
Registration date : 02.02.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  heroina sri svi 07, 2008 5:14 pm

Ahm...ja se javljam za tog moderatora hehe Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
heroina
heroina

Broj postova : 408
Lokacija : Zabranjeni grad
Registration date : 11.04.2008

[Vrh] Go down

Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova - Page 3 Empty Re: Pitanja, prijedlozi, pohvale, sugestije članova

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.